O nás

My Fleur vzniklo z čisté potřeby tvořit oblečení pro sebe a naše děti. Každý rok přinášíme spousty novinek, které Vám budeme postupně představovat. V souladu s přírodou vznikla kolekce dětského spodního prádla z Bio bavlny. S příchodem jara jsme představili dámské jarní bundičky, na podzim pak dámskou kolekci šatů a kardiganů. Klademe důraz na pohodlí a kvalitní materiály.

O nás
Originální autorská tvorba pro děti i dospělé

Originální autorská tvorba pro děti i dospělé

Své produkty vyrábíme v malé šicí dílně na pražských Vinohradech a externě spolupracujeme s dalšími dvěma krejčovými. Informace o našich prodejních místech naleznete na stránce Kde nás najdete.

Materiál

Používáme pouze certifikované materiály od evropských výrobců, bio bavlnu pouze od německých dodavatelů, a jsme pyšné na to, že spoustu úpletů máme i od českého výrobce, hlavně bambusový úplet vyrobený na Moravě. Spolupracujeme i s českými a slovenskými výrobci, od kterých máme hlavně dětské vzory na bavlněných úpletech a softshellu. Hodně nám záleží na tom odkud jsou materiály, protože to se pak odráží na kvalitě a ta je pro nás na prvním místě.

Materiál